پکیج زیورآلات صدفی (هدیه ای خاص برای عزیزانتان)

زیورآلات و اکسسوری ها بخش اساسی از ظاهر هر خانمی را به خود اختصاص می‌دهند و به تنهایی یک استایل کاملا ساده را متفاوت و خاص جلوه می‌دهند. پس در انتخاب آن ها باید دقت لازم را به خرج داد.

در سال های اخیر زیورآلات هنری و دست ساز در بین دختران و خانم های جوان بسیار باب شده است. در این بخش یک پیشنهاد ویژه برای شما عزیزان داریم که علاوه بر زیبایی، حس و حال فوق العاده ای را نیز به شما منتقل می‌کنند.

پکیج صدفی؛ پیشنهاد ما به شما:
این پک زیورآلات از صدف های طبیعی دریایی، مروارید، ماده آبی رنگ رزین، سنگ های صنعتی و زنجیر و گیره استیل ساخته شده است و یک کار هنری فوق العاده زیبا را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته است.


گردنبند صدفی
قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

گوشواره های صدفی
قیمت: ۱۵۰۰۰ تومان

دستبند صدفی
قیمت: ۱۲۰۰۰ تومان

پابند صدفی
قیمت: ۲۰۰۰۰ تومان

این محصول به صورت دست ساز آماده شده است. ایده آن کاملا اختصاصی است و کپی برداری نشده و برای اولین بار در این سایت عرضه می‌شود. این پک ویژه، شامل گردنبند، گوشواره های آویز، دستبند، پابند می‌باشد که با قیمت بسیار مناسب به شما کاربران گرامی عرضه می شود. علاوه بر این شما می‌توانید هرکدام از اجزای این پک را به صورت جداگانه سفارش داده و خریداری نمایید.

قیمت  پکیج کامل صدفی: ۶۰۰۰۰ تومان

در صورت تمایل جهت سفارش این محصول و یا داشتن هرگونه سوالی درباره این پکیج می توانید به آیدی تلگرام @app_support1 مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.