می خوای مرد مورد علاقتو عاشق کنی ؟

زندگینامه زین مالک

Zayn Malik

مشاهده آهنگ های زین مالک

زندگی شخصی

زین جواد مالیک در 12 ژانویه 1993 در برادفورد، یورک‌شر غربی، انگلستان متولد شد. پدر او، یاسر ملک، اصالتی پاکستانی بریتانیایی دارد . و مادرش، تریشیا برنان ملک، انگلیسی و از نسل ایرلندی ها است. مادر او برای ازدواج بنا بر شریعت اسلام مسلمان شد. او یک خواهر بزرگتر به نام دنیا و دو خواهر جوانتر به نام‌های صفا و ولیحا دارد.

زین با پری ادواردز خوانندهٔ عضو گروه بریتانیایی لیتل میکس که در سال ۲۰۱۱ در اکس فاکتور بریتانیا برنده شدند، دوست بود. این رابطه در ۴ اوت ۲۰۱۵ پایان یافت. از سال ۲۰۱۵ جیجی حدید مدل آمریکایی شریک زندگی وی است. حدید در نماهنگ گفتگو بالشی زین حضور یافت. مالیک مسلمان زاده است اما در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که اعتقادی به هیچ دینی نداشته و خود را مسلمان نمی‌داند.

زین کتابش که بخشی از زندگی‌نامه اوست را ۱ نوامبر ۲۰۱۶ منتشر کرد. این کتاب را خودش نوشته و گفته خوانندگان کتاب با مطالعه آن با زندگی او روبرو می‌شوند. این کتاب یک سفر تصویری در زندگی این خواننده نیز هست. این کتاب دربرگیرنده مجموعه‌ای از افکار این خواننده جوان و آن چیزهایی است که الهام‌بخش او شدند و علاوه بر آن فرازهایی از زندگی شخصی او را نیز در کنار یادداشت‌ها و طراحی‌هایش و نیز عکس‌های شخصی او را دربرمی‌گیرد.

در مقدمه کتاب زین مالیک می‌گوید: می‌خواهم به شما تا آنجا را که می‌توانم نشان دهم تا بتوانید دربارهٔ من با کلمات خود من قضاوت کنید، نه برمبنای آنچه مطبوعات و هر فرد دیگری به زبان می‌آورد.

زندگی حرفه ای

زین به عنوان یک هنرمند انفرادی برای رقابت موسیقی بریتانیا ایکس فاکتور در سال ۲۰۱۰ مورد آزمایش قرار گرفت. پس از اینکه به عنوان یک خواننده انفرادی حذف شد، مالیک به همراه چهار نفر دیگر به رقابت بازگشت برای تشکیل یک گروه پسرانه که با عنوان وان دایرکشن شناخته می‌شود. زین در مارس ۲۰۱۵ از گروه جدا شد و یک قرارداد ضبط انفرادی با آرسی‌ای امضا کرد.

زین در سال ۲۰۱۶ نخستین آلبوم استودیویی تک‌نفره خود را با نام ذهن من منتشر کرد که به موفقیت تجاری رسید. دومین البوم وی، سقوط ایکاروس در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و تحسین منتقدان را دریافت کرد اما در فروش موفق نبود.

 

آلبوم های زین مالک همراه با سال انتشار:

ذهن من (۲۰۱۶)

سقوط ایکاروس (۲۰۱۸)